П`ятниця, 15.12.2017, 11:18
Острозька районна федерація футболу
 
Меню сайту

Форма входу

Головна » 2015 » Березень » 10 » Календар відкритої першості Острозького району з міні-футболу сезону 2015 року
18:12
Календар відкритої першості Острозького району з міні-футболу сезону 2015 року

Календар відкритої першості Острозького району з міні-футболу 2015 року

              Група А                                                                                                 Група Б                               

1. ФК "Вельбівно"                                                                                       1. ФК "Острог"

2. "Діана" (Мізоч)                                                                                        2. ФК "Плужне"

3. КДЮСШ "Енергетик" (Нетішин)                                                            3. "Ураган" (Здолбунів)

4. "УМВС" (Острог)                                                                                     4. "Академія" (Острог) 

5. ФК "Кунів"                                                                                                5. "ДЮСШ" (Оженин)

6. "Оріон" (Верхів)                                                                                       6. ФК "Розваж"

7. "Гарт" (Острог)                                                                                        7. ФК "Лючин"

8. "ОККО" (Острог)                                                                                       8. ФК "Здолбунів"

9. "Шкільна" (Здолбунів)                                                                              9. "Славія" (Рівне) 

10. "Протон" (Нетішин)                                                                                10. "Цунамі" (Острог)

І тур 07.03 (субота) ІІ тур 14.03 (субота) ІІІ тур 15.03 (неділя)
10.00 ФК "Вельбівно" - "Протон" 10.00 ФК "Вельбівно" - КДЮСШ "Енергетик" 10.00 КДЮСШ "Енергетик" - "Протон"
10.40 КДЮСШ "Енергетик" - "УМВС" 10.40 "ДЮСШ" - ФК "Розваж" 10.40 ФК "Кунів" - ФК "Вельбівно"
11.20 ФК "Кунів" - "Орпіон" 11.20 ФК "Острог" - "Славія" 11.20 ФК "Розваж" - ФК "Плужне"
12.00 "Гарт" - "ОККО" 12.00 ФК "Лючин" - ФК "Здолбунів" 12.00 "Шкільна" - "Оріон"
12.40 "Шкільна" - "Діана" 12.40 "Ураган" - "Цунамі" 12.40 "Діана" - "ОККО"
13.20 "Академія" - "ДЮСШ" 13.20 ФК "Плужне" - "Академія" 13.20 "Академія" - "Ураган"
14.00 ФК "Розваж" - ФК "Лючин" 14.00 "ОККО" - "Шкільна" 14.00 "Гарт" - "УМВС"
14.40 ФК "Здолбунів" - ФК "Острог" 14.40 "Оріон" - "Гарт" 14.40 ФК "Здолбунів" - "ДЮСШ"
15.20 "Славія" - "Цунамі" 15.20 "УМВС" - ФК "Кунів" 15.20 "Славія" - ФК "Лючин"
16.00 ФК "Плужне" - "Ураган" 16.00 "Протон" - "Діана" 16.00 "Цунамі" - ФК "Острог"
ІV тур 21.03 (субота) V тур 22.03 (неділя) VІ тур 28.03 (субота)
10.00 ФК "Вельбівно" - "Гарт" 10.00 "Шкільна" - ФК "Вельбівно" 10.00 "Протон" - "Оріон"
10.40 "Ураган"  ФК "Острог" 10.40 ФК "Розваж" - "Ураган" 10.40 "УМВС" - "ОККО"
11.20 ФК "Лючин" - "Цунамі" 11.20 ФК "Здолбунів" - "Академія" 11.20 ФК "Вельбівно" - "Діана"
12.00 "ДЮСШ" - "Славія" 12.00 "Славія" - ФК "Плужне" 12.00 КДЮСШ "Енергетик" - "Шкільна"
12.40 ФК "Плужне" - ФК "Здолбунів" 12.40 "Цунамі" - "ДЮСШ" 12.40 ФК "Кунів" - "Гарт"
13.20 "Академія" - ФК "Розваж" 13.20 ФК "Острог" - ФК "Лючин" 13.20 "Ураган" - ФК "Лючин"
14.00 "Протон" - "ОККО" 14.00 ФК "Кунів" - "Протон" 14.00 "ДЮСШ" - ФК "Острог"
14.40 "УМВС" - "Шкільна" 14.40 "Гарт" - КДЮСШ "Енергетик" 14.40 ФК "Плужне" - "Цунамі"
15.20 "Оріон" - "Діана" 15.20 "Діана" - "УМВС" 15.20 ФК "Розваж" - ФК "Здолбунів"
16.00 КДЮСШ "Енергетик" - ФК "Кунів" 16.00 "ОККО" - "Оріон" 16.00 "Академія" - "Славія" -
VІІ тур 29.03 (неділя) VІІІ тур 04.04 (субота) ІХ тур 05.04 (неділя)
10.00 ФК "Вельбівно" - "ОККО" 10.00 "Ураган" - "ДЮСШ" 10.00 "Шкільна" - "Протон""
10.40 "Гарт" - "Протон" 10.40 ФК "Плужне" - ФК "Лючин" 10.40 "Академія" - ФК "Лючин"
11.20 "Оріон" - "УМВС" 11.20 "Академія" - ФК "Острог" 11.20 "УМВС" - ФК "Вельбівно"
12.00 ФК "Здолбунів" - "Ураган" 12.00 ФК "Здолбунів" - "Славія" 12.00 "Оріон" - КДЮСШ "Енергетик"
12.40 "Славія" - ФК "Розваж" 12.40 ФК "Розваж" - "Цунамі" 12.40 "Славія" - "Ураган"
13.20 "Цунамі" - "Академія" 13.20 "Протон" - "УМВС" 13.20 "Цунамі" - ФК "Здолбунів"
14.00 ФК "Лючин" - "ДЮСШ" 14.00 ФК "Вельбівно" - "Оріон" 14.00 ФК "Острог" - ФК "Розваж"
14.40 ФК "Плужне" - ФК "Острог" 14.40 КДЮСШ "Енергетик" - "ОККО" 14.40 "ДЮСШ" - ФК "Плужне"
15.20 "Шкільна" - ФК "Кунів" 15.20 "Гарт" - "Шкільна" 15.20 "ОККО" - ФК "Кунів"
16.00 "Діана" - КДЮСШ "Енергетик" 16.00 ФК "Кунів" - "Діана" 16.00 "Діана" - "Гарт"
11.04 (субота) 1\4 фіналу 13.04 (понеділок) 1\2фіналу 19.04 (неділя)
резервний день 1. 12.00 А 1 - Б 4 15.00 1 - 2
  2. 12.50 А 3 - Б 2 15.50 3 - 4
  3. 13.40 Б 1 - А 4 16.40 Гра за 3-тє місце
  4. 14.30 Б 3 - А 2 17.30 ФІНАЛ

 

Переглядів: 978 | Додав: marcello | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кошик
Ваш кошик порожній

Пошук

Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz