|
І тур 28 лютого (неділя) |
|
ІІ тур 06 березня (неділя) |
|
ІІІ тур 13 березня (неділя) |
11.00 |
Діана (Мізоч) - ФК Плужне |
11.00 |
ФК Нетішин - Альянс |
11.00 |
Діана - Юність |
11.40 |
Енергетик (Нетішин) - Автогідравлика (Острог) |
11.40 |
ФК Вельбівно - Міраж |
11.40 |
Автогідравлика - Чайка |
12.20 |
ФК Розваж - Чайка (Сіянці) |
12.20 |
Автоленд - ФК Кунів |
12.20 |
ФК Плужне - ФК Розваж |
13.00 |
ФК Вельбівно - Шкільна (Здолбунів) |
13.00 |
Діана - Автогідравлика |
13.00 |
Енергетик - ФК Острог |
13.40 |
ФК Кунів - Оріон (Верхів) |
13.40 |
ФК Плужне - Юність |
13.40 |
Оріон - Міраж |
14.20 |
Автоленд (Здолбунів) - Міраж (Кургани) |
14.20 |
Енергетик - Чайка |
14.20 |
ФК Кунів - Альянс |
15.00 |
ФК Острог - Юність (Плоска) |
15.00 |
ФК Острог - ФК Розваж |
15.00 |
Шкільна - Автоленд |
15.40 |
Шахтар (Рівне) - Альянс (Межиріч) |
15.40 |
Шахтар - Оріон |
15.40 |
ФК Нетішин - Шахтар |
|
ІV тур 19 березня (субота) |
|
V тур 20 березня (неділя) |
|
VІ тур 26 березня (субота) |
11.00 |
ФК Вельбівно - Автоленд |
11.00 |
ФК Вельбівно - Оріон |
11.00 |
Оріон - Автоленд |
11.40 |
ФК Нетішин - ФК Кунів |
11.40 |
Міраж - ФК Нетішин |
11.40 |
Міраж - Шахтар |
12.20 |
Оріон - Шкільна |
12.20 |
Альянс - Шкільна |
12.20 |
Альянс - ФК Вельбівно |
13.00 |
Міраж - Альянс |
13.00 |
Діана - Чайка |
13.00 |
Шкільна - ФК Нетішин |
13.40 |
|
13.40 |
Юність - ФК Розваж |
13.40 |
|
14.20 |
|
14.20 |
Автогідравлика - ФК Острог |
14.20 |
|
15.00 |
|
15.00 |
ФК Плужне - Енергетик |
15.00 |
|
15.40 |
|
15.40 |
ФК Кунів - Шахтар |
15.40 |
|
|
VІІ тур 27 березня (неділя) |
|
VІІІ тур 2 квітня (субота) |
|
ІХ тур 3 квітня (неділя) |
11.00 |
ФК Вельбівно - ФК Нетішин |
11.00 |
ФК Вельбівно - Шахтар |
11.00 |
Діана - Енергетик |
11.40 |
Міраж - ФК Кунів |
11.40 |
Оріон - Альянс |
11.40 |
ФК Острог - ФК Плужне |
12.20 |
Автоленд - Міраж |
12.20 |
Шкільна - ФК Кунів |
12.20 |
ФК Розваж - Автогідравлика |
13.00
|
Діана - ФК Розваж |
13.00 |
Автоленд - ФК Нетішин |
13.00 |
Чайка - Юність |
13.40 |
ФК Плужне - Автогідравлика |
13.40 |
Діана - ФК Острог |
13.40 |
Міраж - Шкільна |
14.20 |
Чайка - ФК Острог |
14.20 |
ФК Розваж - Енергетик |
14.20 |
ФК Нетішин - Оріон |
15.00 |
Юність - Енергетик |
15.00 |
Чайка - ФК Плужне |
15.00 |
Шахтар - Автоленд |
15.40 |
Шкільна - Шахтар |
15.40 |
Юність - Автогідравлика |
15.40 |
ФК Вельбівно - ФК Кунів
|
|
1\4 фіналу 9 квітня (субота) |
|
1\2 фіналу 10 квітня (неділя) |
|
|
12.00 |
1. А 1 - Б 4 |
12.00 |
1 - 2 |
|
|
12.50 |
2. Б 2 - А 3 |
12.50 |
3 - 4 |
|
|
13.40 |
3. Б 1 - А 4 |
13.40 |
Гра за 3-тє місце |
|
|
14.30 |
4. А 2 - Б 3 |
14.30 |
ФІНАЛ |
|
|