П`ятниця, 15.12.2017, 11:20
Острозька районна федерація футболу
 
Меню сайту

Форма входу

Головна » 2017 » Березень » 10 » Календар відкритої першості Острозького району з міні-футболу 2017 року
15:23
Календар відкритої першості Острозького району з міні-футболу 2017 року
Час

І ігровий день

12 березня (неділя)

Час

ІІ ігровий день

19 березня (неділя)

Час

ІІІ ігровий день

26 березня (неділя)

8.00 "Ямайка" - ФК "Розваж"   ФК "Кунів" - "Ямайка" 9.00 "Автогідравлика" - "Ямайка"
8.40 "Чайка" - "Ямайка"   "Нива" - "Крок" 9.40 "Альянс" - "Ямайка"
9.20 "Енергетик" - "Галактікос"   ФК "Кунів" - ФК "Острог-1" 10.20 "Юність" - "Галактікос"
10.00 "Крок" - "Галактікос"   "R-1" - "Енергетик" 11.00 "Юність" - "Автоленд"
10.40 "Енергетик" - "Автоленд"   "Юність" - "Нива" 11.40 "Крок" - "Автоленд"
11.20 "Автоленд" - "R-1"   "Діана" - "Енергетик" 12.20 "Нива" - "Енергетик"
12.00 "Чайка" - ФК "Кунів"   "Діана" - "Крок" 13.00 "Автогідравлика" - ФК "Кунів"
12.40 ФК "Кунів" - "Альянс"   "Цукровик" - "Юність" 13.40 "Крок" - "Цукровик"
13.20 "Крок" - "Юність"   "Міраж" - "Альянс" 14.20 "Енергетик" - "Цукровик"
14.00 "Міраж" - "Рівне-112"   "Рівне-112" - "Чайка" 15.00 "Нива" - "R-1"
14.40 "Острог-1" - ФК "Розваж"   "Автогідравлика" - ФК "Острог-1" 15.40 "Альянс" - "Острог-1"
15.20 "Цукровик" - "R-1"   "Рівне-112" - "Альянс" 16.20 "Міраж" - ФК "Розваж"
16.00 "Острог-1" - "Рівне-112"   "Автогідравлика" - "Міраж" 17.00 "Діана" - "R-1"
16.40 "Нива" - "Діана"   "Галактікос" - "Автоленд" 17.40 "Міраж" - "Чайка"
17.20 "Цукровик" - "Діана"   ФК "Розваж" - "Чайка" 18.20 ФК "Острог-1" - "Чайка"
18.00 "Альянс" - "Автогідравлика"   "Галактікос" - "Цукровик" 19.00 "Рівне-112" - ФК "Розваж"
           
 

ІV ігровий день

2 квітня (неділя)

 

V ігровий день

9 квітня (неділя)

 

1/4 фіналу

30 квітня (неділя)

9.00 "Ямайка" - "Міраж" 9.00 "Автоленд" - "Діана" 1 А 1 - Б 4
9.40 "Галактікос" - "Нива" 9.40 "Чайка" - "Автогідравлика" 2 А 3 - Б 2
10.20 "Ямайка" - ФК "Острог-1" 10.20 "R-1" - "Діана" 3 Б 1 - А 4
11.00 "Галактікос" - "Діана" 11.00 "Ямайка" - "Рівне-112" 4 Б 3 - А 2
11.40 "Діана" - "Юність" 11.40 "R-1" - "Галактікос"    
12.20 "Міраж" - ФК "Кунів" 12.20 ФК "Острог-1" - "Міраж"    
13.00 "Автоленд" - "Нива" 13.00 "Рівне-112" - ФК "Розваж"  

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

7 травня (неділя)

13.40 "Автоленд" - "Цукровик" 13.40 "Енергетик" - "Юність"   1/2 фіналу
14.20 ФК "Кунів" - "Рівне-112" 14.20 ФК "Розваж" - ФК "Кунів"   1 -2
15.00 "R-1" - "Крок"       3 - 4
15.40 "Рівне-112" - "Автогідравлика"       Гра за 3-тє місце
16.20 "R-1" - "Юність"       ФІНАЛ
17.00 "Автогідравлика" - ФК "Розваж"        
17.40 "Чайка" - "Альянс"        
18.20 ФК "Розваж" - "Альянс"        
19.00 "Енергетик" - "Крок"        

* В годинах початку проведення ігор починаючи з ІІ ігрового дня можливі зміни. 

Переглядів: 1140 | Додав: marcello | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кошик
Ваш кошик порожній

Пошук

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz