Неділя, 22.09.2019, 01:01
Острозька районна федерація футболу
 
Меню сайту

Форма входу

Головна » 2013 » Квітень » 8 » Календар турніру+РЕЗУЛЬТАТИ!!!!
18:11
Календар турніру+РЕЗУЛЬТАТИ!!!!

І тур 5.04 (п’ятниця)
10.40 ФК «М’якоти» – «Арсенал» 2-10
11.20 «Цукровик» – ФК «Острог» 1-4
12.00 «ОККО» – «Любитель» 3-4
12.40 ФК Кунів» – «Юніор» 1-4
13.20 «Старт» – «ВПУ» (відм.)
14.00 ФК «Грем’яче» – «Хаос» 5-2
14.40 «ВПУ» – ФК «Грем’яче» 0-10
15.20 «Лідер» – «Звиса» 5-7
16.00 ФК «Вельбівно» – «Інтернат» 4-4
ІІ тур 6.04 (субота)
10.00 «Юність» – «Омел’яна-Рівне 112» 1-16
10.40 «Омел’яна-Рівне 112» – «Хаос» 7-2
11.20 «Юність» – «Любитель» 2-9
12.00 «Оріон» – «Арсенал» 4-2
12.40 ФК «Острог» – «Енергетик» 3-1
13.20 «Лідер» – «ОККО» 1-2
14.00 ФК «М’якоти» – «Юніор» 1-10
14.40 ФК «Вельбівно» – ФК «Кунів» 8-0
15.20 «Старт» – «Звиса» (відм.)
16.00 «Цукровик» – «Інтернат» 4-1
 
ІІІ тур 7.04 (неділя)
09.20 «Оріон» – «Юніор» 2-1
10.00 «Енергетик» – «Арсенал» 2-5
10.40 «Оріон» – «Енергетик» 1-5
11.20 ФК «Грем’яче» – «Омел’яна-Рівне 112» 0-3
12.00 «Старт» – «ОККО» (відм.)
12.40 «Хаос» – «Любитель» 1-0
13.20 ФК «Острог» – «Інтернат» 2-1
14.00 «Цукровик» – ФК «Кунів» 3-0
14.40 ФК «М’якоти» – ФК «Вельбівно» 0-11
15.20 «ВПУ» – «Звиса» 0-3
16.00 «Юність» – «Лідер» 0-9
ІV тур 13.04 (субота)
10.00 «Хаос» – «Лідер» 1-3
10.40 «Арсенал»– «Юніор» 5-1
11.20 «Звиса» – ФК «Грем’яче» 1-2
12.00 «Старт» – «Юність»
12.40 «Омел’яна-Рівне 112» –«Любитель» 
17-2
13.20 «Інтернат» – «Енергетик»  
14.00 ФК «Острог» – ФК «Кунів» 1-3
14.40 «Оріон» – ФК «Вельбівно» 2-7 
15.20 «Цукровик» – ФК «М’якоти» 12-3 
16.00 «ВПУ» – «ОККО» 1-1
V тур 14.04 (неділя)
10.00 «Енергетик» – «Юніор» 4-6 
10.40 «Омел’яна-Рівне 112» – «Лідер» 
11.20 «Арсенал» – ФК «Вельбівно» 0-7 
12.00 ФК «Острог» – ФК «М’якоти» 11-1 
12.40 «Оріон»– «Цукровик» 3-2 
13.20 «Інтернат» – ФК «Кунів» 9-0
14.00 ФК «Грем’яче» – «Любитель» 5-0
14.40 «Звиса»– «ОККО» 1-3 
15.20 «ВПУ» – «Юність» 3-2  
16.00 «Хаос» – «Старт»
VІ тур 20.04 (субота)
10.00 «ОККО» – ФК «Грем’яче» 5-2
10.40 «Звиса»– «Юність» 9-2
11.20 «Арсенал»– «Цукровик» 5-2 
12.00 «Омел’яна-Рівне 112» – «Старт»
12.40 «Любитель» – «Лідер» 4-3
13.20 «ВПУ» – «Хаос» 3-1
14.00 ФК «Кунів» – «Енергетик» 7-8 
14.40 «Юніор» – ФК «Вельбівно» 1-8
15.20 «Інтернат» – ФК «М’якоти» 6-4
16.00 ФК «Острог» – «Оріон» 2-0
VІІ тур 21.04 (неділя)
10.00 «Енергетик»– ФК «Вельбівно» 2-6 
10.40 «Юніор»– «Цукровик»  5-3
11.20 «Арсенал» – ФК «Острог» 1-1
12.00 «Омел’яна-Рівне 112» – «ВПУ» 9-0 
12.40 «Інтернат»– «Оріон» 7-3
13.20 ФК «Кунів» – ФК «М’якоти» 10-3 
14.00 ФК «Грем’яче» – «Лідер» 9-3
14.40 «ОККО» – «Юність» 7-1
15.20«Любитель» – «Старт»
16.00«Звиса» – «Хаос» 2-1
VІІІ тур 27.04 (субота)
10.00 «Лідер»– «Старт»
10.40 «Інтернат»– «Арсенал» 2-4
11.20 «Юність»– ФК «Грем’яче» 8-12
12.00 «ОККО» – «Хаос» 3-0
12.40 «Звиса» – «Омел’яна-Рівне 112» 6-5
13.20 «Любитель»– «ВПУ» 5-2 
14.00 ФК «М’якоти»– «Енергетик» 0-3 
14.40 ФК «Вельбівно» – «Цукровик» 6-2 
15.20 ФК «Кунів» – «Оріон» 8-2
16.00«Юніор» – ФК «Острог» 1-9
ІХ тур 28.04 (неділя)
10.00 «Енергетик»– «Цукровик» 3-5 
10.40 «ОККО»– «Омел’яна-Рівне 112» 0-10
11.20 ФК «М’якоти» – «Оріон» 2-9 
12.00 ФК «Грем’яче»– «Старт»
12.40 ФК «Вельбівно» – ФК «Острог» 3-1
13.20 ФК «Кунів» – «Арсенал» 2-3 
14.00 «Юніор» – «Інтернат» 4-1 
14.40 «Юність»– «Хаос» 4-7  
15.20 «Любитель» – «Звиса» 2-11
16.00 «Лідер» – «ВПУ» 3-0 
1\4 фіналу 01.05 (середа)
1. 12.00 А 1 – Б 4
2. 12.45 А 3 – Б 2
3. 13.30 Б 1 – А 4
4. 14.15 Б 3 – А 2

1/2 фіналу 09.05 (четвер)
12.00 1 – 2
12.45 3 – 4
13.30 Гра за 3-тє місце

14.15 ФІНАЛ

Переглядів: 742 | Додав: marcello | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Пошук

Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz