Середа, 24.04.2024, 15:37
Острозька районна федерація футболу

Меню сайту

Форма входу

Головна » 2013 » Вересень » 30 » ФК "Острог" - срібний призер чемпіонату Острозького району!!!
17:28
ФК "Острог" - срібний призер чемпіонату Острозького району!!!
Футбольний клуб "Острог" завершив свої виступи у першості району. За тур до фінішу острожани забезпечили собі "срібло", впевнено перемігши на виїзді основних конкурентів з Грем"ячого з рахунком 3-1. Після досить невдалого першого кола керівництво клубу на чолі з Віталієм Ундіром та головним тренером Миколою Плісецьким внесло корективи у гру та підсилило склад команди кількома кваліфікованими виконавцями. Ця робота принесла відмінні результати. У другому колі, вигравши п"ять поєдинків та раз зігравши унічию, ФК "Острог" заслужено став другим.
Керівництво федерації вітає міського голову Олександра Шикера, президента клубу Віталія Ундіра, футболістів та уболівальників із завершенням "важкого" сезону та срібними медалями чемпіонату!
Переглядів: 718 | Додав: marcello | Рейтинг: 0.0/0