Неділя, 22.09.2019, 01:18
Острозька районна федерація футболу
 
Меню сайту

Форма входу

Головна » 2014 » Березень » 3 » ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ!!!
14:27
ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ!!!
Розклад матчів починається з 3 туру, так як перші два тури на даний момент зіграні.
 
Час проведення (год.) 3 тур 08.03.14 (субота) 4 тур 09.03.14 (неділя) 5 тур 15.03.14 (субота)
10.00 ФК "Кунів" - ФК "Плужне" ФК "Вельбівно" - "Енергетик" ФК "Милятин" - "Торнадо"
10.40 ФК "Здолбунів" - "Оболонь" ФК "Грем"яче" - "ВПУ" ФК "Здолбунів" - "Шкільна"
11.20 ФК "Розваж" - "ОККО" "Еверест" - "Звиса" ФК "Грем"яче" - ФК "Кунів"
12.00 "Енергетик" - "Звиса" "ДЮСШ-Здовбиця" - "Цукровик" ФК "Розваж" - ФК "Плужне"
12.40 ФК "Вельбівно" - "Цукровик" "ДЮСШ-Хорів" - "Торнадо" "ОККО" - "Оболонь"
13.20 "Еверест" - "Торнадо" ФК "Лючин" - "Інтернат" "Еверест" - ФК "Вельбівно"
14.00 ФК "Грем"яче" - ФК "Острог" "Шкільна" - ФК "Кунів" "ДЮСШ-Здовбиця" - "Енергетик"
14.40 "ДЮСШ-Здовбиця" - "Інтернат" ФК "Здолбунів" - ФК "Плужне" "ДЮСШ-Хорів" - "Звиса"
15.20 "ДЮСШ-Хорів" - ФК "Милятин" ФК "Розваж" - "Оболонь" ФК "Лючин" - "Цукровик"
16.00 "Шкільна" - "ВПУ" "Крок" - ФК "Острог" "Крок" - "ВПУ"
       
Час проведення (год.) 6 тур 16.03.14 (неділя) 7 тур 22.03.14 (субота) 8 тур 23.03.14 (неділя)
10.00 ФК "Острог" - "ВПУ" "ДЮСШ-Хорів" - "ДЮСШ-Здовбиця" "ВПУ" - ФК "Кунів"
10.40 "ДЮСШ-Хорів" - ФК "Вельбівно" ФК "Лючин" - "Еверест" "ОККО" - ФК "Грем"яче"
11.20 ФК "Лючин" - "Енергетик" ФК "Милятин" - ФК "Вельбівно" ФК "Острог" - ФК "Здолбунів"
12.00 ФК "Милятин" - "Звиса" "Інтернат" - "Енергетик" "Оболонь" - "Шкільна"
12.40 "Інтернат" - "Цукровик" "Торнадо" - "Звиса" ФК "Лючин" - "ДЮСШ-Хорів"
13.20 ФК "Грем"яче" - ФК "Здолбунів" ФК "Розваж" - ФК "Грем"яче" ФК "Милятин" - "ДЮСШ-Здовбиця"
14.00 ФК "Розваж" - "Шкільна" "Крок" - ФК "Здолбунів" "Інтернат" - "Еверест"
14.40 "Крок" - ФК "Кунів" "ОККО" - "Шкільна" "Торнадо" - ФК "Вельбівно"
15.20 "ОККО" - ФК "Плужне" ФК "Острог" - ФК "Кунів" "Цукровик" - "Енергетик"
16.00 "ДЮСШ-Здовбиця" - "Еверест" "Оболонь" - ФК "Плужне" "Крок" - ФК "Розваж"
       
Час проведення (год.) 9 тур 29.03.14 (субота) 10 тур 30.03.14 (неділя) 11 тур 05.04.14 (субота)
10.00 "ОККО" - "Крок" "ВПУ" - ФК "Розваж" "Оболонь" - ФК "Острог"
10.40 ФК "Острог" - ФК "Розваж" "Інтернат" - ФК "Милятин" ФК "Плужне" - "Крок"
11.20 "Оболонь" - ФК "Грем"яче" "Торнадо" - ФК "Лючин" ФК "Кунів" - ФК "Розваж"
12.00 ФК "Плужне" - "Шкільна" "Цукровик" - "ДЮСШ-Хорів" "Шкільна" - ФК "Грем"яче"
12.40 ФК "Милятин" - ФК "Лючин" "Звиса" - "ДЮСШ-Здовбиця" "Торнадо" - "Інтернат"
13.20 "Інтернат" - "ДЮСШ-Хорів" "Енергетик" - "Еверест" "Цукровик" - ФК "Милятин"
14.00 "Торнадо" - "ДЮСШ-Здовбиця" ФК "Острог" - "ОККО" "Звиса" - ФК "Лючин"
14.40 "Цукровик" - "Еверест" "Оболонь" - "Крок" "Енергетик" - "ДЮСШ-Хорів"
15.20 "Звиса" - ФК "Вельбівно" ФК "Плужне" - ФК "Грем"яче" ФК "Вельбівно" - "ДЮСШ-Здовбиця"
16.00 "ВПУ" - ФК "Здолбунів" ФК "Кунів" - ФК "Здолбунів" "ВПУ" - "ОККО"
       
Час проведення (год.) 1/4 фіналу 06.04.14 (неділя)
1/2 фіналу, 3 місце, фінал 
13.04.14 (неділя)
 
12.00 А1 - В4 1 - 2  
12.50 А3 - В2 3 - 4  
13.40 В1 - А4 Гра за 3 місце  
14.30 В3 - А2 ФІНАЛ
 
В календарі можуть бути зміни. Оргкомітет буде повідомляти про них в телефонному режимі.
Переглядів: 1035 | Додав: marcello | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук

Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz